Batıkent Evden Eve Nakliyat

Batıkent Evden Eve Nakliyat

Ankara Emrecan Nakliyat

Taşınma işlerinin tamamı nakliyat ya da nakliye olarak adlandırılmaktadır. Bir adresten alınan eşyaların gerek güvenilir depolarda tutulması gerek de başka bir adrese götürüp yerleştirme işleminin neredeyse tamamı nakliye firmaları aracılığı ile gerçekleşir. Ankara nakliyat sektöründe ise akla gelen firmalardan ilki biziz. Firma ismimiz olan Ankara Emrecan Nakliyat ,olarak biz, 2006 yılında Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde kurulduk. “Memur kenti” olarak tanımlanan Ankara’da pek çok ev ve işyerinin nakliyesini gerçekleştirdik ve pek çok yeni insan tanıdık. Bugün geldiğimiz noktada sektördeki deneyimimizde on beşinci yılın içerisindeyiz.

Toplamda 5 ofisimiz ve 18 ekibimiz ile koskoca bir aileyiz. Kalabalık kadromuz sayesinde önce Ankara’nın diğer ilçelerine daha sonra ise 81 ilimize hizmet götürmeye başladık. Hizmet götürdüğümüz yer sayısı arttıkça müşteri profilimizde genişledi. Uygun fiyat politikası izliyor olup yüksek kalitede hizmet ile sizleri buluşturduğuz için ayrıca mutluyuz.

Batıkent Evden Eve Nakliyat ,Memnuniyet ve sigorta garantili nakliyat hizmetimizi almanız için yapmanız gereken tek şey, iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşmak.

Batıkent Nakliye

Batıkent nakliye ,olarak aratıldığında belki de karşınıza onlarca firma çıkacaktır. Ancak biz, karşınıza çıkacak olan diğer firmalardan daha güvenli ve daha iyi bir hizmet ortaya koymaktayız. Ankara Batıkent nakliye, denildiğinde akla gelen ilk firma olmayı çalışma prensiplerimize ve müşterilerimize borçluyuz. Aynı sektör içerisinde bulunduğumuz diğer Batıkent nakliyat firmaları ,ile kıyaslandığımızda sizlerinde göreceği üzere daha fazla hizmet çeşidi ile müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Sunduğumuz Hizmetler Neler?

Sizlere sunduğumuz ilk hizmet eşya taşımadır. Batıkent eşya taşıma ,firmalarına öncülük eden Ankara Emrecan Nakliyat’ta eşya taşıma hizmeti şu şekilde gerçekleştirilmektedir. Ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçtiğinizde bir sözleşme oluşturulmakta ve sigortalama yapılmaktadır. Ardından ekip arkadaşlarımız belirttiğiniz adrese gelmekte ve eşyalarınızı özenle paketlemektedir. Paketleme işlemi hassasiyet ile gerçekleştirilip eşyaların zarar görmesine engel olacak uygun malzemeler kullanılmaktadır. Paketlemenin ardından eşyalarınızın yoğunluğuna göre belirlenmiş olan araçlarımıza, eşyalarınız sırasıyla yüklenecek ve belirttiğiniz adrese güvenle ulaşması sağlanacaktır. Olası sorunlara karşı sigortalama sistemimiz devreye girecektir. Batıkent parça eşya taşıma ,içinde bizlere güvenebilirsiniz.

Sunduğumuz diğer hizmet ise Batıkent evden eve nakliyat ,olarak bilinmektedir. Bu hizmetimizde eşya taşıma hizmetimize ek olarak belirttiğiniz adrese giden eşyalarınızın yaptığımız paketlemelerden ayrılması ve dilediğiniz şekilde yeni yaşam alanınıza yerleştirilmesi de bize aittir.

Bir diğer hizmetimiz ise Batıkent kurumsal nakliyat ,firmaları arasında yer almamız yani kurumsal nakliye hizmeti veriyor olmamızdır. Kurusal nakliyat temelde kamu ve özel olarak ikiye ayrılmaktadır. Kamu kısmında devlet kurumları ve kuruluşları için sağlanan nakliye hizmetleri yer alır. Özel kısmında ise nakliyesi gerçekleştirilen özel işletmeler, firmalar ve şirketlerdir. Her iki grup içinde bu ofis veya büro taşıma olarak adlandırılır. Ofislerinizin taşınması hizmetinin, değerli dosyalarınızın da içerisinde olabileceği sebebi ile sizler için daha büyük bir önem atfettiğini bilmekteyiz. Bu sebeple de Batıkent ofis taşıma ,hizmeti için arayacağınız firmadan ilk beklentinizin güven olacağının bilincindeyiz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi bize emanet edilen her şeyin istediğiniz yerden başka bir yere taşınmasında hiçbir eksik ya da karışıklık olmayacağının garantisini sizlere veriyoruz. Oda oda paketleme yapmamız sebebi ile bir odada bulunan bir eşyanın taşınma sonrasında başka odada çıkmasını ve size artı bir yük oluşturmasını istemiyoruz. Taşınma işlemlerinizde kendinizi bize emanet etmek için Batıkent büro taşıma ,firmalarından biri olan Ankara Emrecan Nakliyat ile iletişim kurabilirsiniz.

Neden Biz ?

Bir sonraki hizmetimiz ise hem sizlerin hem de bizim işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Yüksek katlı binaların artması ile birlikte taşınmadan duyulan korkuda artmaktadır. Hatta sadece taşınma da değil yeni bir eşya alındığında bile bulunulan kata çıkartılması hem güç gerektirmesi hem de çıkartılırken veya taşınma işleminde indirirken zedelenmesine yol açabilmektedir. Tüm bunların önüne geçilmesinin yolu ise sayılı nakliyat firmalarının hizmet çeşitliliği arasında yer alan asansörlü taşımacılıktır. Batıkent asansörlü taşımacılık ,hizmeti veren firmalardan biri olan firmamız taşınılan bina ya da taşınılacak binalardan bir tanesi yüksek kat olduğunda ya da iki binada yüksek kat olduğunda eşyaların zarar görmesini engellemek ve zaman açısında tasarruf etmek için asansör kullanmaktadır. Asansör kullanımı oldukça işlevseldir. Kat kat dolaşarak eşyaların taşınması yorucu, uzun ve eşyalar için yıpratıcı bir süreçtir. Ancak eşyalar kullanılan asansörler ile camlar ve balkonlardan kolay bir şekilde alınacak veya binaya koyulacaktır.

Firma olarak biz, eşya taşıma, parça eşya taşıma, evden eve nakliyat, ofis taşıma ve şehirlerarası nakliye hizmetlerinde eşya asansörlerini aktif olarak kullanmaktayız ve halihazırda iki adet asansörümüz bulunmaktadır. Batıkent asansörlü nakliyat ,denildiğinde de akla gelen ilk firma olmaktan Ankara Emrecan Nakliyat olarak gurur duyuyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat

2006 yılında sadece Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde verdiğimiz nakliyat hizmetimizi bugün Ankara’nın tüm ilçelerinde ve 81 ilin tümünde vermekteyiz. On beşinci yılın içerisinde olduğumuz nakliyat sektöründe, tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet götürmeyi hedefledik. Bunun içinde çok büyük çaba sarf ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Ancak sizlerden aldığımız geri dönütler sayesinde istediğimiz seviyeye geldiğimizi, kolaylıkla görebiliyoruz. Ancak bunu kendimiz için yeterli görmeyecek ve sektörde kaldığımız sürece kendimizi geliştirmeye devam edeciğiz.

Batıkent şehirlerarası nakliyat, hizmeti veren bir firma olarak bizler, sizleri memnun etmek gayesi ile adreslerinizden paketlemiş olduğumuz eşyalarınızı araçlarımıza yüklüyor ve dilediğiniz ildeki adresinize götürüyoruz. Bu süreçte eşyalarınızın kaybolması, zarar görmesi, istenilen zamanda nakliyenin gerçekleşmemesi, çalışanların uygun olmayan tutumları gibi problemlerle karşı karşıya gelmenizi istemiyoruz. Beş ofisimiz ve 18 ekibimiz ile nakliye işlemlerinizi firma olarak gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü araçlarımızın bulunması ve geniş adres bilgimiz sayesinde sizlerdeki taşınma stresini sıfıra indirgemeyi hedefliyoruz

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • Ambalajlamayı özenle gerçekleştiriyor ve eşyanıza uygun malzemeler ile ambalajlama işleminizi gerçekleştiriyoruz.
 • Depolama hizmeti veriyoruz. Paketlemesini ve taşımasını üstlendiğimiz eşyalarınızı güvenilir, geniş, nemden ve haşeratlardan uzak, kamera sistemi bulunan depolarımızda istediğiniz sürece muhafaza ediyoruz. Depolama hizmetimiz sayesinde sizlerde yeni taşınacağınız yere götürmek istemediğiniz eşyalarınızı bize emanet ederek, verdiğiniz gibi geri alacağınıza emin olabilirsiniz. Uygun bir fiyata hizmetini verdiğimiz bu hizmet sonrasında eşyalarınızı istediğiniz yerlere getirerek teslim etmekteyiz.
 • Eşya taşıma işleminiz bizimle birlikte olabildiğince hızlı gerçekleşecektir. Hizmet almak için zaman kaybetmenizi istemiyoruz. Bu sebeple de bizimle iletişime geçtiğiniz zaman belirttiğiniz tarih ve saatte sizlere hizmet vermeye hazır olarak bekliyoruz.
 • Sigortalama yapıyoruz. Gerçekleştireceğimiz hizmetlerde sizlerin aklına takılan kaygıları yok etmek için sigortalama gerçekleştirmekteyiz. Böylece olası sorunlarda zararınız bizim tarafımızdan ödenecektir.
 • Güvenilir hizmetler ile sizleri buluşturuyoruz.
  Araçlarımız eşyalarınızın azlığına ve çokluğuna göre belirlenecek çeşitliliktedir.
 • Türkiye’nin her yerine hizmet sağlamaktayız.
 • Bulunduğumuz sektörde oldukça tecrübeliyiz.
 • Sitemiz üzerinden fiyat teklifi almanız mümkün.
 • Sitemiz üzerinde bizimle ilgili ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Çalışma saatlerimiz kısıtlı değil, her gün her saat size hizmet vermeye hazırız.

Kısaca; biz ne yapıyorsak her şeyi sizin için en doğru şekilde hizmet verebilmek ve bunu en uygun fiyatlara sizlere sunabilmek için yapıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir